Rewitalizacja obiektów poprzemysłowych Gminy Zabrze
na cele kulturalne, turystyczne i oświatowepostheadericon "Dziecko pyta-rodzic czyta, czyli przedszkolak w wiecie emocji"

W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. "Dziecko pyta-rodzic czyta, czyli przedszkolak w wiecie emocji". Konkurs został zorganizowany przez psychologów Pracowni Pomocy Rodzinie z Małym Dzieckiem. Jego celem było propagowanie czytelnictwa, ale takie umiejętnśoci rozpoznawania emocji i uczuć.

Zadaniem uczestnika - dziecka w wieku przedszkolnym - było wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do treści przeczytanej przez rodzica książeczki o tematyce rozwijającej umiejętności emocjonalno-spoeczne.

Podczas spotkania wszystkie przedszkolaki omawiały swoje prace plastyczne, a także pozostawiły swój ślad w postaci narysowanej rączki. Następie z przyjemności wszyscy uczestnicy zobaczyli występ dzieci z Domu Kultury nr 2 w Zabrzu pod opiek Pani Katarzyny Boro. Po przerwie nastąpiło podsumowanie konkursu. Dyrektor Poradni Urszula Koszutska wspólnie z pracownikami, wręczła wyróżnienia i nagrody. Uhonorowano trzy pierwsze miejsca. Nagrody zdobyli: Ewelina Rocznik, Filip Jurkiewicz, Lena Kuak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałych prac i zapraszamy do następnej edycji konkursu w przyszłym roku. Do konkursu przystąpiły zabrzańskie przedszkolaki.

Finalistka konkursu Ewelina Rocznik

Finalista konkursu Filip Jurkiewicz

Finalistka konkursu Lena KuakPoprawiony (czwartek, 16 listopada 2017 06:43)